Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu. PDF Drukuj Email
piątek, 20 października 2023 05:15, odsłon: 570

Przedszkolaki w dniu wszystkich pracowników oświaty zaprezentowały swoje umiejętności podczas uroczystej akademii. Chcąc podziękować, pięknie śpiewały piosenki, recytowały wiersze i wykonały układy taneczne. Każda grupa cudnie wystąpiła, a maluszki miały okazję pierwszy raz zaprezentować się  przed tak dużą widownią. Gromkie brawa to podziękowania za występy. Wspólnie zaśpiewaliśmy Sto lat do akompaniamentu na pianinie w wykonaniu pani Uli. Na zakończenie pani Dyrektor złożyła najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia. Nasz Dzień Edukacji Narodowej upłynął w radosnej atmosferze.

 

 

 

Agnieszka Prokopiuk

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z różnych grup przedszkolnych podczas prezentacji piosenek, wierszy i tańców. Na ostatnich widzimy dzieci wraz z pracownikami przedszkola.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information