VI Edycja #SprzątamyDlaPolski PDF Drukuj Email
środa, 11 października 2023 20:52, odsłon: 326

4 października wszystkie przedszkolaki z naszej placówki wzięły udział w Ogólnopolskiej akcji sprzątania lasów i okolicznych terenów zielonych. Sówki, Wiewiórki, Zajączki, Żubry, Jeżyki, Sarenki i Liski razem ze swoimi paniami wyruszyły sprzątać najbliższą okolicę przedszkola. Każda grupa miała za zadanie wybrać teren do pracy i go jak najdokładniej wysprzątać. Do dyspozycji były ochronne rękawiczki, worki oraz śmieci, których jak nigdy nie brakowało…

Nasze najmłodsze pokolenie systematycznie uczy się jak sprzątać i dbać o najbliższe otoczenie ale smutne jest to, że ciągle jest taka potrzeba by się tym zajmować.

Koordynator akcji: Jolanta Wołkowycka

Zdjęcia przedstawiają dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych podczas akcji zbierania śmieci w okolicy przedszkola.