Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Pierwszy Dzień Sówek w Przedszkolu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 18 września 2023 08:32, odsłon: 342

Pierwszy dzień w przedszkolu to bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych, zarówno dzieci, rodziców i nauczycieli. Dnia 31 sierpnia pierwszy raz do naszego przedszkola zawitały nasze kochane Sówki, które tego dnia wraz z rodzicami wzięły udział w dniu adaptacyjnym. Dzieci były zainteresowane zabawkami w sali, ale również zabawami z nami nauczycielkami.

Na początek wszyscy razem przywitaliśmy się z naszą Sówką Mądrą Główką, a następnie bawiliśmy się balonami i mimo pochmurnej pogody za oknem w naszej sali powstała kolorowa tęcza. O dziwo rodzice byli bardzo zdziwieni, że ich pociechy nie zjadały cukierków, a odkładały je na talerzyk i dzięki temu mógł powstać nasz eksperyment. Gdy skończyliśmy się bawić, poszliśmy zwiedzać nasze przedszkole i plac zabaw. W naszej grupie do końca dnia panowała świetna atmosfera i wielkie poruszenie z pierwszego dnia w przedszkolu.

B. Szelągowska ,,W przedszkolu jak w domu”

Czy słońce na niebie,

Czy deszcz z nieba leci,

Idą z rodzicami

Do przedszkola dzieci.

W przedszkolu zabawek

I książek bez liku.

Każdy ma tam miejsce

Przy małym stoliku.

Razem z naszą panią

Pilnie się uczymy.

Gdy czas na zabawę,

Chętnie się bawimy.

Powiem wam coś jeszcze!

Nie mówcie nikomu,

Że my się czujemy

W przedszkolu jak w domu.

Luiza Fiedorowicz

Zdjęcia: Justyna Moroz

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przestawiają dziei z grupy Sówek wraz z rodzcami podzas zabaw w dniu adaptacji.

 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information