Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Przedszkolaki będą bezpieczne na wakacjach. PDF Drukuj Email
środa, 05 lipca 2023 22:42, odsłon: 513

Ostatniego dnia nauki w naszym przedszkolu pojawiły się przesympatyczne panie z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce: Pani Dominika Dawidziuk i Pani Emilia Niczyporuk. Panie przeprowadziły z naszymi przedszkolakami zajęcia dotyczące bezpieczeństwa podczas wakacji. Dzieci dowiedziały się jak należy się zachowywać w trakcie zabaw nad woda, co należy robić gdy się zgubimy, co należy robić gdy zaczepia nas ktoś nieznajomy.

Nasze przedszkolaki to bardzo mądre młode pokolenie, gdyż na większość pytań zadawanych przez panie dzieci odpowiadały poprawnie. Na zakończenie spotkania, nasi przesympatyczni goście, pozwolili dzieciom poczuć się jak prawdziwy policjant lub policjantka i zasiąść za kierownicą policyjnego radiowozu i policyjnego quada.

 

 Bożena Szokało-Jefimiuk

 

 

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce w trakcie spotkania z przedstawicielkami Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information