Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Dziecka u Wiewiórek. PDF Drukuj Email
sobota, 01 lipca 2023 12:31, odsłon: 479

Wiewiórki korzystając pięknej pogody Dzień Dziecka postanowiły świętować na przedszkolnym placu zabaw. Tuż po obiadku Pani Iwona miała dla dzieci kilka niespodzianek. Pierwsza z nich to – dzień bez leżakowania Hura! Hura! Hura! Radości było co nie miara, w mig obiad znikła z talerzy i Wiewiórki wyruszyły na plac zabaw. Ze sobą zabrały Panią Monikę, Panią Agnieszkę, farby, pędzle, koce, muzykę, szczudła i nawet bańki mydlane.

Na placu były tańce przy muzyce skocznej i wesołej, później malowaliśmy na folii farbami kolorowy świat dziecięcy. Z kolejną niespodzianką (tym razem od rodziców) przyszła Pani Emilka, a były to przepyszne  lody. Usiedliśmy na kocykach na chwilkę aby zjeść lody. Później był czas na swobodną zabawę na placu zabaw chodzenie na szczudłach, puszczanie baniek. Zmęczeni ale szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola na podwieczorek. To był bardzo fajny dzionek, dostaliśmy do domu medale oraz mini bańki. Zabawa, śmiech i ruch to jest to czego najbardziej potrzebują dzieci.

 

                                                                      

  Iwona Gierasimiuk

                                                                                  Zdjęcia: Monika Olesiuk

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają różnorodne zabawy na placu przedszkolnym  dzieci z okzaji Dnia Dziecka.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information