Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastyczno-technicznego pt. "Kukiełka teatralna inspirowana książką Kubuś Puchatek i jego przyjaciele" w Przedszkolu nr 2 im. Kubusia Puchatka w Hajnówce PDF Drukuj Email
wtorek, 20 czerwca 2023 22:23, odsłon: 456

W dniu 25 maja 2023r. w Przedszkolu nr 2 im. Kubusia Puchatka w Hajnówce odbyło się rozstrzygnięcie międzyprzedszkolnego konkursu plastyczno – technicznego pt. ,,Kukiełka teatralna inspirowana książką Kubuś Puchatek i jego przyjaciele”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności plastycznych dzieci, prezentacja talentów, poznanie technik budowy lalki teatralnej, prezentacja i promocja twórczości artystycznej.  Nasze przedszkole reprezentowała grupa Jeżyki w dwóch kategoriach wiekowych.

 

I miejsce - Agata Lach

I miejsce - Michalina Daniluk

 

Uczestniczkom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w dalszym życiu przedszkolnym.

 

Luiza Fiedorowicz

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają obie dziewczynki z dyplomami oraz zdjęcie nagrodzonych prac ze strony Przedszkola Kubusia Puchatka w Hajnówce.

 


 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information