Dzień Dziecka w grupie Żuberków PDF Drukuj Email
wtorek, 13 czerwca 2023 22:35, odsłon: 444

1 czerwca to dzień znany wszystkim – zarówno tym małym, jak i dużym! Dzień Dziecka to ważne święto, które uwielbiają wszystkie dzieci. To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek i wielu niezapomnianych wrażeń. Na Żuberki w tym dniu czekało wiele atrakcji. Naszą salę zdobiła przepiękna dekoracja z bohaterami ze znanych nam wszystkim bajek. Aby wprowadzić wszystkich w ten świąteczny dzień, każdy dostał także opaskę na głowę z ulubioną postacią. Świętowanie zaczęliśmy od wspólnych zabaw muzycznych i ruchowych, które uwielbiają wszystkie dzieci.

Bawiliśmy się doskonale w rytmach największych dziecięcych hitów muzycznych. Gdy dopadło nas zmęczenie, nastała pora na chwilę odpoczynku. Żuberki swobodne oddały się swoim dziecięcym zabawom, a Panie w tym czasie przygotowały dla nich… najsmaczniejsze gofry na świecie! Pani Gosia przygotowała ciasto, Pani Bożenka zajęła się pieczeniem, a Pani Monika dekoracją. Tak po chwili na dzieci czekała już wyśmienita uczta. Gofry były przepyszne – chrupiące, kolorowe i ozdobione według pomysłu dzieci. Zjedzenie posiłku w tak miłej atmosferze było uwieńczeniem tego wspaniałego dnia.

Po takiej dawce radości z niecierpliwością czekamy na następny Dzień Dziecka za rok.

Monika Szwarc

Zdjęcia: Bożena Szokało-Jefimiuk,

Małgorzata Lipnicka-Pleskowicz

Zdjęcia przedstawiają dzieci w czasie zabaw zorganizowanych z okazji Dnia Dziecka oraz podczas jedzenia gofrów.