Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żuberki w kinie PDF Drukuj Email
wtorek, 13 czerwca 2023 22:32, odsłon: 479

W dniu 5 czerwca Żuberki wybrały się na niesamowitą wyprawę – wyruszyły na poszukiwanie bohaterów książki uwielbianej przez wszystkie młodsze przedszkolaki – Kici Koci! Ale gdzie dzieci mogły ich szukać ? Odpowiedź jest prosta, bo w Hajnowskim Domu Kultury, gdzie odbył się seans filmowy bajki pt. „Kicia Kocia mówi: Dzień Dobry!”. Film animowany ekranizował najciekawsze przygody tytułowej bohaterki Kici Koci oraz jej przyjaciół – Packi, Adelki i Juliana, jakie mogliśmy poznać w książeczkach.

Film odzwierciedla dziecięcą wrażliwość oraz ukazuje pełną ciepła i radości codzienność. Dzieci z zapartym tchem oglądały film ze swoimi ulubionymi postaciami, a tuż po seansie dzieliły swoimi wrażeniami. To było nasze pierwsze wyjście do kina, w trakcie którego nabywaliśmy umiejętności uczestniczenia w seansach filmowych i świetnie z tym sobie poradziliśmy! Po powrocie do przedszkola dzieci dostały kolorowanki z wizerunkiem bohaterów, które z wielką radością pokolorowały.

Żuberki już wiedzą, że oglądanie filmów w kinie to wspaniała sprawa.

 

Monika Szwarc

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci w czasie wyjścia do kina na film „Kicia Kocia mówi: Dzień Dobry!”. 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information