Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wesołe wybryki dzieci z grupy Jeżyków. PDF Drukuj Email
wtorek, 13 czerwca 2023 22:26, odsłon: 369

Aktywność ruchowa dziecka oddziałuje nie tylko na jego rozwój fizyczny, ale również emocjonalny, społeczny i umysłowy. Dlatego tak ważne jest, by zapewnić najmłodszym odpowiednią dawkę ćwiczeń każdego dnia. Jeżyki są bardzo aktywne i chętnie spędzają czas na zabawach na świeżym  powietrzu. Jeżyki kibicowały podczas powiatowych zawodów sportowo – pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych organizowanych na stadionie OSIR.

Z zainteresowaniem oglądały wozy strażackie i fikały na placu zabaw. Korzystając ze słonecznej pogody zorganizowaliśmy piknik, na którym po radosnych tańcach, serwowane były  pycha lody z piankami. Buźki wesołe to znak że dzieciaczki zadowolone.  

 

Agnieszka Prokopiuk

 Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci przebywające na stadionie, oraz  na placu zabaw. Na kolejnych widzimy przedszkolaki podczas pikniku i degustacji lodów.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information