Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Dzień Dziecka w grupie Lisków. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 czerwca 2023 21:20, odsłon: 406

1 czerwca jak co roku w przedszkolu w grupie Lisków obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Tego dnia zaplanowane był gry i zabawy sportowe na placu przedszkolnym, dlatego w tym dniu dzieci przyszły ubrane na sportowo. Zabawę rozpoczęliśmy od malowania farbami plakatowymi na rozciągniętej folii na drzewach. Dzieci malowały drzewka, domki, kwiaty, ludziki, ptaki według własnego pomysłu. Następną zabawą, która wywołała najwięcej uśmiechu na twarzach przedszkolaków było puszczanie i zbijanie baniek mydlanych.

Kolejnym punktem programu były zawody sportowe podczas, których dzieci pokonywały tor przeszkód slalomem i z rakietką. Na zakończenie dnia wszystkie przedszkolaki otrzymały nadmuchane samodzielnie balony i pojemniczki z bańkami. Radość i zadowolenie dzieci można zobaczyć na zdjęciach zamieszczonych w galerii poniżej.

 

Jolanta Ochryciuk

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Lisków w czasie wspólnych zabaw na placu przedszkolnym.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information