Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Jeżyki świętują Dzień Mamy i Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 czerwca 2023 21:13, odsłon: 444

Dnia 25 maja w grupie Jeżyków odbyły się wyjątkowe uroczystości Dzień Mamy połączony z Dniem Dziecka. Tego dnia wybraliśmy się na Lipiny gdzie nasze przedszkolaki miały okazję przedstawić program artystyczny, do którego przygotowały się od dłuższego czasu. Mali artyści recytowali wiersze i śpiewali piosenki, a w podziękowaniu swoim rodzicom dzieci wręczyły drobne upominki wykonane własnoręcznie. Rodziców bardzo wzruszyły występy dzieci, ale to były łzy szczęścia.

Po występach rodzice razem ze swoimi pociechami zostali zaproszeni do wspólnych zabaw. Tego dnia obchodziliśmy również, ważne świetno naszych przedszkolaków, czyli Dzień Dziecka. Nasze kochane Jeżyki miały tego dnia nie lada atrakcję, jaką było pieczenie kiełbasek na ognisku wraz z rodzicami oraz watę cukrową, która specjalnie do nas tego dnia przyjechała. Dzieci grały także w piłkę i bawiły się na pobliskim placu zabaw, a rodzice w tym czasie dzielili się między sobą przeżyciami z występu. Ten dzień był dobrą okazją do integracji środowiska przedszkolnego i rodzinnego, a zarazem wspólnego przeżywania radości. Wszyscy byli zgodni, że był to dzień pełen wyjątkowych wrażeń, a wszystko to dla naszych kochanych dzieci i ich rodziców.

 

Mamo, Mamo ! Kocham Cię!

Narysować Ciebie chcę

Najpierw głowa, uszy, nos,

Oczy duże, a w nich moc!

Buzia, która miło śpiewa

I pocieszy, gdy ulewa.

Włosów burza oraz fale,

A na szyi są korale.

Niczym słońce grzejesz mnie,

Teraz chodź i przytul się!

 

Luiza Fiedorowicz

Zdjęcia: Agnieszka Prokopiuk i Katarzyna Culepa

  

Opis galerii zdjęć:

Na zdjęciach znajdują się dzieci z grupy Jeżyki wraz ze swoimi rodzicami podczas występu, zabaw i pieczenia kiełbasek.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information