II PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY – „Wiosna, rodzice i ja” ROZSTRZYGNIĘTY! PDF Drukuj Email
niedziela, 11 czerwca 2023 19:25, odsłon: 406

W tym roku, już po raz drugi, mieliśmy przyjemność zorganizować w naszym przedszkolu II Przedszkolny Konkurs Plastyczny „Wiosna, rodzice i ja”. Wzięły w nim udział dzieci z każdej grupy przedszkolnej, w różnym wieku, razem ponad 20 osób. Dzieci, wraz ze swoimi rodzicami, mieli za zadanie wykonać w swoich domach prace plastyczne przedstawiające siebie i swoja rodzinę w otoczeniu wiosny. Wszystkie prace były wyjątkowe, kolorowe, dzieci wykazały się dużą pomysłowością  i kreatywnością, co możecie Państwo zobaczyć na zdjęciach umieszczonych pod artykułem, do czego bardzo zachęcamy.

Prace były tak piękne, że organizatorki zdecydowały się na nagrodzenie każdego uczestnika konkursu. Nie było by to możliwe, gdyby nie sponsorzy Miejska Biblioteka Publiczna w Hajnówce oraz Bank Spółdzielczy Bielsk Podlaski za co serdecznie im dziękujemy, bo dzięki nim dzieci miały dodatkową satysfakcję z wykonanej przez siebie pracy oraz zostały zmotywowane do dalszych działań plastycznych. Organizatorzy skorzystali też z własnych materiałów do nagrodzenia dzieci.

Mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować konkurs za rok i że spotka się on również z dużym zainteresowaniem wśród naszych przedszkolaków.

Małgorzata Lipnicka-Pleskowicz

Zdjęcia: Elżbieta Wołkowycka

Galeria przedstawia uczestników konkursu oraz nauczycieli podczas finału konkursu, prace plastyczne.