Dzień Mamy w grupie Sówek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 czerwca 2023 04:59, odsłon: 332

Z okazji Dnia Mamy najmłodsze przedszkolaki przygotowały swoim ukochanym mamusiom tradycyjny występ złożony z różnorodnych piosenek, tańców i wierszyków. W programie były najbardziej ulubione przez maluszki utwory, najciekawsze tańce oraz repertuar specjalny dla mam – tylko i wyłącznie na tę okoliczność.

Nasze dzielne Sówki udowodniły, że z występu na występ coraz lepiej sobie radzą z publiczną prezentacją. Wszystkie dzieci, bez wyjątku poradziły sobie z tremą, odważnie  stały i występowały od początku do końca występu, mniej lub bardziej samodzielnie pokonywały pojawiające się trudności np. zgubiony but w tańcu czy pomyłka w ustawieniu.

Reakcje mam były równie spontaniczne i emocjonalne jak ich pociech, był uśmiech, wzruszenie, podziw, zainteresowanie…

Wręczone prezenty i uściski były tylko symbolicznym przypieczętowaniem wzajemnej miłości mamy i dziecka.

100 lat niech żyją wszystkie Mamy!!!

Jolanta Wołkowycka

Zdjęcia: Elżbieta Wołkowycka

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sowek podczas wystepu z okazji Dnia Mamy z udzuałem zaproszonych mam.