Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011



Designed by:
Jm-Experts!

#MOVEWeekPoland PDF Drukuj Email
czwartek, 01 czerwca 2023 04:49, odsłon: 300

Od 22 maja do 31 maja 2023 roku trwała w Polsce akcja tydzień ruchu Z ogromną przyjemnością dołączyliśmy do tego programu razem z ponad 600 placówkami przedszkolnymi i szkolnymi z całej Polski. Czy wiecie, że już kilka minut aktywności w czasie zajęć pobudza mózg do pracy, przez co dzieciom łatwiej się skupić i zapamiętać przerabiany materiał?!. Dzieci z każdej grupy miały okazję ćwiczyć jednocześnie dobrze się bawiąc.

 

Wykorzystaliśmy do aktywności sale przedszkolne, sale gimnastyczne oraz dzięki ładnej pogodzie przedszkolny plac zabaw. Dzieci z tej grupy wiekowej uwielbiają się ruszać więc ten program zmobilizował nas do wyjścia naprzeciw  tej potrzebie .Radość na dziecięcych twarzach,, chęć do wspólnej gimnastyki to ogromna zachęta aby  #NowWeMove był w naszym przedszkolu częściej.

                                                                                                                         

Katarzyna Culepa

 

Opis galerii zdjęć:

Na zdjęciach widać dzieci z przedszkola  w czasie zajęć gimnastycznych.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information