Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Żubry w Banku Spółdzielczym PDF Drukuj Email
poniedziałek, 01 maja 2023 20:16, odsłon: 372

Na początku kwietnia dzieci z grupy Żubry miały możliwość przeżycia nowej przygody i na kilka chwil wcielić się w role bankowców, a stało się to dzięki uprzejmości Pana Prezesa Banku Spółdzielczego Bielsk Podlaski oraz przemiłych Pań pracujących w Hajnowskim oddziale tego banku. W ciepłe przedpołudnie dzieci wyruszyły na wycieczkę i zaraz po przybyciu na miejsce mogły „od kuchni„ zobaczyć jak wygląda praca w banku, usiąść na miejscu Doradcy Klienta, przeliczyć pieniądze na liczarce, sprawdzić autentyczność banknotów, postawić pieczątkę bankową i na koniec zniszczyć „ważne” dokumenty.

 

Przedszkolakom bardzo podobała się wyprawa i teraz już każdy z nich wie jak wygląda miejsce gdzie przechowywane są pieniądze zanim trafią do portfeli ich rodziców. Dzieci w ramach podziękowania same przygotowały kolorową kartkę, którą podarowały dla Pań z banku, a w zamian za efektywnie spędzony czas każde z dzieci otrzymało od pracowników banku Dyplom Małego Bankowca, kolorowe baloniki oraz kolorowankę. 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tej wycieczki. Uśmiechy na twarzach dzieci są dowodem na to, że wyprawa bardzo im się podobała.

 

 

Małgorzata Lipnicka – Pleskowicz

Zdjęcia: Monika Szwarc

 

Opis galerii zdjęć:

Galeria przedstawia dzieci podczas wizyty w banku.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information