Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Wiosna (wiosna), hejże ho! - II Wiosenny Pokaz Mody PDF Drukuj Email
wtorek, 04 kwietnia 2023 21:27, odsłon: 491

22 marca 2023r. w Przedszkolu Nr 3 z Odziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce odbył się Wiosenny Pokaz Mody pod Honorowym Patronatem Pani Dyrektor Eweliny Doroty Durzyńskiej zorganizowany przez nauczycielkę Barbarę Koźluk. Rozpoczął się od występu dzieci z grupy Zajączków i Lisków. To był strzał w dziesiątkę!!! Takie myśli i słowa tkwiły w naszych głowach… pokaz mody... pewny krok Kacpra… nieśmiały uśmiech Zuzi i Agatki… i wiele wiele radości i uśmiechów. Takimi słowami można określić to, co działo się tego dnia w przedszkolu. Pomysłodawczynią i prowadzącą Wioseny Pokaz Mody była Pani Barbara Koźluk.

 

Dzieci pięknie przebrane, wystrojone... jednym słowem przygotowane na wiosenny pokaz mody. Pani Basia zatroszczyła się o wybieg a radość i aplauz pojawił się sam. Kreatywność w doborze stroju i sposób prezentowania zachwycały. Wydarzenie pozwoliło dzieciom poczuć się jak na największych światowych wybiegach a tym bardziej nieśmiałym pociechom pokonać własne słabości. Na naszym modowym wybiegu pojawili się między innymi: bocian,czarodziej wiosny, pani wiosna, krakowianka, damy w pięknych sukniach. Możliwość zaprezentowania się przed licznie zgromadzoną publicznością tak spodobała się małym modelkom i modelom, że kilkukrotnie można było oglądać ich prezentacje. Jury oceniało oryginalność stroju oraz sposób prezentacji. Wybór był trudny dlatego pomimo zaszczytnych trzech pierwszych miejsc, kilka modeli otrzymało wyróżnienia. Pozostałym uczestnikom wręczono dyplomy i upomink iza udział. Było dużo radości, głośnych oklasków. Bardzo dziękujemy Wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu dzieci do pokazu mody.

 

I miejsce - Oliwier Wasiluk

II miejsce - Jakub Zalewski

III miejsce - Katarzyna Birycka

 

Wyróżnienia:

Jakub Peszko

Zuzanna Łukasiewicz

Kacper Smyk

Agata Patejuk

Agata Lach

Zuzanna Kurowska

Nataniel Diemianiuk

Dzięki sponsorom, wszyscy uczestnicy pokazu mody otrzymali dyplomy i nagrody, bardzo serdecznie im za to dziękujemy.

- Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika - Przewodniczącemu, Panu Hubertowi

Łukasiewiczowi

- Luxoptica Salon Optyczny Hajnówka.

 

Barbara Koźluk

Zdjęcia: Jolanta Ochryciuk

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają uroczyste obchody Wiosennego Pokazu Mody w przedszkolu z występami dzieci. Na następnych zdjęcia widać wręczanie nagród i dyplomów uczestnikom.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information