O NAS
ORGANIZACJA
OFERTA
INTEGRACJA
REKRUTACJA
| Powitanie Wiosny w naszym przedszkolu |
|
|
|
| poniedziałek, 27 marca 2023 22:28, odsłon: 749 | |||
|
By tradycji stało się zadość, Marzanny zostały symbolicznie „zatopione” w naszej rzeczce Leśnej. I jak co roku przedszkolaki głośno krzyczały: „precz zimo zła!” a już po chwili „witaj wiosno!” Takie rzeczy dzieją się tylko w pzedszkolu! Nowym, dodatkowym wyzwaniem dla każdej grupy było wykonanie kapelusza Pani Wiosny. Powstały oryginalne i niepowtarzalne wiosenne prace, które można podziwiać w naszej przedszkolnej szatni. Bardzo dziękuję wszystkim koleżankom za aktywny udział we wspólnym, wiosennym świętowaniu. A tymczasem... wiosna się trochę ociąga.
Jolanta Wołkowycka Zdjęcia: Elżbieta Wołkowycka
Opis galerii zdjęć:
Zdjęcia przedstawiają przedszkolne obchody pierwszego Dnia Wiosny: współny przemarsz wszystkich grup w okolicy przedszkola.
|









Bardzo lubimy zimę, ale gdy przychodzi marzec zaczynamy tęsknić za nową porą roku - ukochaną i zieloną wiosną. To właśnie wtedy robimy nowe dekoracje, cieszymy się każdym słonecznym dniem i dobrze wiemy, że to najwyższy czas by pożegnać zimę. 21 marca - w dniu kalendarzowej wiosny, wszystkie grupy: Sówki, Wiewiórki, Żuberki, Jeżyki, Zajączki, Liski i Sarenki wyruszyły z przedszkola by zamanifestować w najbliższej okolicy rokroczne celebrowanie pożegnania starej i powitania nowej pory roku. W barwnym korowodzie nie zabrakło kukieł Marzanny – symboli odchodzącej zimy a także gałązek udekorowanych kolorową bibułą i wstążeczkami, wiatraczków, ptaszków i kwiatków – jako atrybutów wiosennych.