Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Sarenki zakładają wiosenny ogródek PDF Drukuj Email
niedziela, 19 marca 2023 21:52, odsłon: 335

Dzieci z grupy Sarenek z okazji zbliżającej się wiosny postanowiły założyć wiosenny ogródek. Wszyscy zamienili się w małych ogrodników. Dzieci przygotowały potrzebne narzędzia i zabrały się do pracy. Przedszkolaki  mogły samodzielnie wysiać nasiona oraz cebulki kwiatów do doniczek a następnie podlać sadzonki. Sarenki z wielka starannością przyłożyły się do pracy. Z wcześniejszych zajęć dzieci wiedziały, że do rozwoju roślin niezbędne są woda i słońce, więc doniczki z roślinkami postawiły na parapecie, żeby słońce przyspieszyło kiełkowanie roślin. Codziennie będziemy pielęgnować nasze ogródki. Czekamy z niecierpliwością na efekty.

 

 

 

                                                                                                      

Angelika Koszel

                                                                                                                           Zdjęcia: Swietłana Oleszow

 

Opis galerii zdjęć:

Na zdjęciach widzimy jak dzieci z grupy Sarenek zakładają ogródek wiosenny.


 

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information