Sarenki zakładają wiosenny ogródek PDF Drukuj Email
niedziela, 19 marca 2023 21:52, odsłon: 335

Dzieci z grupy Sarenek z okazji zbliżającej się wiosny postanowiły założyć wiosenny ogródek. Wszyscy zamienili się w małych ogrodników. Dzieci przygotowały potrzebne narzędzia i zabrały się do pracy. Przedszkolaki  mogły samodzielnie wysiać nasiona oraz cebulki kwiatów do doniczek a następnie podlać sadzonki. Sarenki z wielka starannością przyłożyły się do pracy. Z wcześniejszych zajęć dzieci wiedziały, że do rozwoju roślin niezbędne są woda i słońce, więc doniczki z roślinkami postawiły na parapecie, żeby słońce przyspieszyło kiełkowanie roślin. Codziennie będziemy pielęgnować nasze ogródki. Czekamy z niecierpliwością na efekty.

Angelika Koszel

Zdjęcia: Swietłana Oleszow

Na zdjęciach widzimy jak dzieci z grupy Sarenek zakładają ogródek wiosenny.