Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Walentynki „W krainie melodii” u Zajączków PDF Drukuj Email
czwartek, 02 marca 2023 22:19, odsłon: 386

Ważną rolę w życiu dziecka odgrywają dwa środowiska wychowawcze. Pierwszym i najważniejszym środowiskiem jest rodzina. Jest ona źródłem wzorców zachowań, postaw, a także informacji na temat w rodzinie akceptowanych wartości. Dlatego punktem wyjścia do zajęć 14 lutego była piosenka „Bałwankowa rodzina”, która odzwierciedla wagę powyższych słów. Rodzina ma być źródłem miłości, bezpieczeństwa i radości.

 

Drugim środowiskiem oddziałującym na dziecko jest przedszkole. Tu dzieci przyswajają pojęcia i normy moralne oraz określone wartości, oceniają postępowanie własne i kolegów. Walentynki to doskonała okazja by poprzez zabawy muzyczno – ruchowe zintegrować grupę, przypomnieć zasady w niej panujące, czerpać radość z przyjemnych chwil obcowania z muzyką i rówieśnikami. Tego dnia zabawy zostały zorganizowane tak, aby każde dziecko mogło wziąć w nich udział i tak, aby ukazały również jak pomiędzy dziećmi nawiązują się pierwsze przyjaźnie... :)

 

 

                                                                                      Urszula Raczkowska

 

                                                                           zdjęcia: Jolanta Ochryciuk, Barbara Koźluk

 

 

 

                                                                                       

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information