Dzień Babci i Dziadka w grupie Sówek PDF Drukuj Email
niedziela, 29 stycznia 2023 18:23, odsłon: 467

Dzień Babci i Dziadka to bardzo szczególny i wyjątkowo ważny dzień w kalendarzu przedszkolnych uroczystości. Tradycyjnie dzieci przygotowały okolicznościowy występ złożony z piosenek, wierszyków i tańców. Nasze przedszkolaki  zaprezentowały się bardzo profesjonalnie gdyż nikt nie płakał (co najwyżej babcie ze wzruszenia) ale też nie widziano żadnego wnuczka szukającego kolan babci w trakcie występu. Brawo dzieci! Uroczystość była szczególna również i dlatego, ponieważ dziadkowie pierwszy raz mogli zobaczyć swoje wnuczęta w nowej, przedszkolnej sytuacji. Było dużo emocji, podekscytowania a nawet ukradkiem ocieranych łez...

Drodzy Dziadkowie!

Prosimy jeszcze raz przyjąć Serdeczne 100 lat! I do zobaczenia za rok!!!

Wielkie podziękowania dla taty Pawełka za dokumentację fotograficzną z tej uroczystości. Bardzo, bardzo dziękujemy!!!

Jolanta Wołkowycka

Zdjęcia: Piotr Leoniuk

Zdjęcia przedstawiają uroczystość z okazji Dnia Babcii Dziadka w grupie Sówek z udzialem zaproszonych gośći - babć i dziadków.