Dzień Babci i Dziadka w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
niedziela, 29 stycznia 2023 17:45, odsłon: 438

Dzień Babci i Dziadka to dwa dni, które wzbudzają ogromne, radosne emocje. Dziadkowie stanowią wielki skarb dla swoich wnuków, to właśnie oni czynią świat piękniejszym. Zawsze mają czas, potrafią pocieszyć, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Dlatego, w podziękowaniu za ich wielkie serce, w dniu 19 stycznia w grupie Jeży odbyło się uroczyste spotkanie z Babcią i Dziadkiem. Nasi mali artyści z dużym przejęciem oraz zaangażowaniem recytowali wiersze i śpiewali piosenki. Nie zabrakło również uroczystego: ”Sto lat” oraz wspólnych zabaw, tańców i konkursów.

Sprawdziliśmy również, jak babcie radzą sobie w kuchni i musimy przyznać, że wychodzi im to bowiem świetnie, ponieważ z zaangażowaniem obierały jabłko, zwracając uwagę na to, by jego skórka była jak najdłuższa. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich drobnymi upominkami i każdy wnuczek oraz wnuczka zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z kochanymi dziadkami. Dopełnieniem całej uroczystości był słodki poczęstunek.
W naszej sali panowała rodzinna atmosfera, a goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i brawami dziękowali za występ. Święto Babci i Dziadka w przedszkolu to niezwykłe spotkanie łączące pokolenia.
Dziękujemy wszystkim Dziadkom za obecność, wspólną zabawę, uśmiechy i wzruszenia.

Drodzy Dziadkowie!
Z okazji Waszego święta życzymy Wam, aby radość i pomyślność towarzyszyły każdego dnia, abyście byli zdrowi i szczęśliwi oraz każdy dzień przynosił Wam uśmiech i radość.

Luiza Fiedorowicz
Zdjęcia: Agnieszka Prokopiuk

Na zdjęciach widzimy dzieci odświętnie ubrane podczas prezentacji wierszy i piosenek. Na kolejnych widzimy babcie i dziadków naszych przedszkolaków i nasze wspólne tańce i zabawy. Ostatnie zdjęcia pamiątkowe prezentują wnuka wraz z dziadkami.