Świąteczne inspiracje Żuberków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 stycznia 2023 22:43, odsłon: 324

Dzieci z grupy Żuberków uwielbiają nowe wyzwania, a grudzień był miesiącem pełnym świątecznych wyzwań. Jednym z nich było przygotowanie Bożonarodzeniowych dekoracji, których zadaniem było zdobienie sali przedszkolnej. Przy użyciu kolorowych patyczków, taśmy klejącej i cekinów powstały nam piękne drewniane śnieżynki i choinki. Składanie poszczególnych części w całość sprawiła dzieciom nieco trudności, ale efekt końcowy wywołał uśmiech na ich twarzach.

Tak przygotowane ozdoby zostały następnie zawieszone na choince w Żuberkowej sali. Kolejną świąteczną pracą, która sprawiła dzieciom mnóstwo przyjemności było przygotowanie stroików świątecznych z wykorzystaniem gałązek choinki, szyszek i suszonych owoców. Tak przygotowane dekoracje pięknie zdobią naszą salę, a sam proces ich tworzenia z pewnością umilił dzieciom ten magiczny świąteczny czas, który niestety jest już za nami.

Monika Szwarc

Zdjęcia przedstawiają dzieci podczas wykonywania dekoracji świątecznych: gwiazdek i choinki z patyczków oraz stroików.