Start Rok 2011/2012 "Z kopyta kulig rwie!..."

"Z kopyta kulig rwie!..." PDF Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2012 21:01, odsłon: 2965

0063_miniTakiej zimowej frajdy i takiej „pysznej sanny” jak w minioną środę jeszcze w naszym przedszkolu nie było!

Ekologiczna przejażdżka w okolicy przedszkola na najprawdziwszej furze z najprawdziwszym koniem! I nawet czerwone ozdoby robione na szydełku przy uszach miał konik - specjalnie na tę okazję! A ile było uciechy!!

Padający drobny śnieżek dodał uroku naszej sannie, a więc z pieśnią na ustach – kolejno wszystkie grupy mijały przydrożne drzewa, domy i ciekawskich przechodniów. Wrażenia niezapomniane! A po przejażdżce – ochoczo pobiegliśmy na ciepły obiad, bo u niektórych milusińskich noski nieco się zaczerwieniły…Było zimowo, radośnie i …..na pewno kuligi staną się tradycją naszego przedszkola.

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji kuligu właścicielowi konika, Państwu Niczyporukom – rodzicom Kuby oraz…konikowi, który nas dzielnie długo woził.

Anetta Kolinko