Start Rok 2011/2012 "Z kopyta kulig rwie!..."

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

"Z kopyta kulig rwie!..." PDF Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2012 21:01, odsłon: 2243

0063_miniTakiej zimowej frajdy i takiej „pysznej sanny” jak w minioną środę jeszcze w naszym przedszkolu nie było!

Ekologiczna przejażdżka w okolicy przedszkola na najprawdziwszej furze z najprawdziwszym koniem! I nawet czerwone ozdoby robione na szydełku przy uszach miał konik - specjalnie na tę okazję! A ile było uciechy!!

 

Padający drobny śnieżek dodał uroku naszej sannie, a więc z pieśnią na ustach – kolejno wszystkie grupy mijały przydrożne drzewa, domy i ciekawskich przechodniów. Wrażenia niezapomniane! A po przejażdżce – ochoczo pobiegliśmy na ciepły obiad, bo u niektórych milusińskich noski nieco się zaczerwieniły…Było zimowo, radośnie i …..na pewno kuligi staną się tradycją naszego przedszkola.

 

Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji kuligu właścicielowi konika, Państwu Niczyporukom – rodzicom Kuby oraz…konikowi, który nas dzielnie długo woził.

Anetta Kolinko

 


 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information