I Przedszkolny konkurs kulinarny „SMAKI LATA W ŻUBRZEJ KRAINIE” PDF Drukuj Email
środa, 18 maja 2022 22:29, odsłon: 349

Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań kulinarnych jako jednej z formy spędzania czasu wolnego rodzica z dzieckiem, czerpanie radości i zadowolenia ze wspólnego działania rodzic – dziecko oraz promowanie i kultywowanie regionalnych i tradycyjnych produktów Podlasia.

Organizator:
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce. Koordynatorem jest Aleksandra Bobrowska.

Adresaci konkursu:
Konkurs adresowany jest do dzieci 3 i 4 letnich, uczęszczających do Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce. Dzieci wraz z rodzicami przygotowują w domu dowolne danie regionalne, które najbardziej kojarzy im się z latem/wakacjami. Fotografują każdy etap wykonywania dania wraz z efektem końcowym. Na kartce w formacie A4 bądź A3 tworzą kolaż zdjęć w kolejności ich wykonywania. Przy każdym ze zdjęć należy umieścić opis wykonywanej czynności oraz dołączyć na oddzielnej kartce przepis dania.

Miejsce przeprowadzania konkursu:
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce.

Termin składania prac: 23.05.2022r. – 08.06.2022r.

Rozstrzygnięcie konkursu: 15.06.2022r.

Warunkiem pozwalającym na uczestnictwo w konkursie jest wykonanie pracy zgodnie z podaną tematyką oraz terminowe jej złożenie u wychowawcy grupy, nauczyciela współorganizującego bądź koordynatora konkursu. Pracę należy podpisać imieniem, nazwiskiem oraz nazwą grupy, do której dziecko uczęszcza. Do pracy należy dołączyć na oddzielnej kartce przepis wykonanego dania. Organizator nie będzie zwracał zgłoszonych prac.