Dzieci z grupy Jeżyków podczas miejskich obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej PDF Drukuj Email
niedziela, 08 maja 2022 22:40, odsłon: 498

2 maja dzieci z grupy Jeżyków miały wielki zaszczyt reprezentować  nasze przedszkole podczas miejskich obchodów Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej przy Urzędzie Miasta w Hajnówce. Punktualnie o godzinie dwunastej, przy melodii Mazurka Dąbrowskiego nastąpiło uroczyste wciągnięcie flagi na maszt. W ceremonii wzięły udział władze naszego miasta, Powiatu Hajnowskiego, Gminy Hajnówka, przedstawiciele służb mundurowych: policji, straży pożarnej i wojska ale najwięcej na placu przed Urzędem Miasta w Hajnówce było przedszkolaków.

I mimo, że uroczystość była krótka jego symbolika i poczucie ważności pozostanie z pewnością w sercach małych patriotów na dłużej…

Serdecznie dziękujemy pani Kierownik Zespołu Oświaty, Kultury  Sportu - pani Jolancie Stefaniuk,  za podarowane flag naszym przedszkolakom.

Jola Wołkowycka, Justyna Karpiuk i Ula Raczkowska

Zdjęcia przedstawiają uroczyste wciągnięcie flagi na maszt przy Urzędzie Miasta w Hajnówce.