„Bajka o kurze ,wiośnie i pisankach” czyli wielkanocne przedstawienie w grupie Sarenki PDF Drukuj Email
środa, 27 kwietnia 2022 21:49, odsłon: 1205

Święta Wielkanocne to bardzo radosny czas, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to rodzinne święta, pełne tradycji i zwyczajów, które chcemy przekazywać najmłodszym pokoleniom. Tuż przed Wielkanocą nadszedł czas na świąteczne przygotowań i dekoracje. Z  tej okazji w grupa Sarenek przygotowała wielkanocne przedstawienie pt. "Bajka o kurze, wiośnie i pisankach”. Na premierę inscenizacji została zaproszona Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska.

W czasie uroczystości dzieci zaprezentowały swój talent artystyczny i muzyczny. Przedszkolaki pięknie odegrały swoje role, pamiętając o wyraźnej i głośnej recytacji oraz kulturalnym zachowaniu w czasie przedstawienia. Dzieci zaśpiewały piosenkę o tematyce wielkanocnej.

Na koniec inscenizacji dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Pani Dyrektor podziękowała małym aktorom za mile spędzony czas, oraz życzyła wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Wielkanocnych.

Przedszkolaki z grupy Sarenek chętnie wystąpiły również przed kamerą. Z wielką przyjemnością jeszcze raz odegrały swoje role.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszej wiosennej bajki.

Angelika Koszel, Kasia Szerszunowicz

Zdjęcia: Joanna Siłkin

Film: Kasia Szerszunowicz

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Sarenek w czasie przedstawiania. Pierwsze zdjęcia pokazują dzieci odgrywające swoje role oraz śpiewające piosenkę. Ostatnie zdjęcie to fotografia grupowa.