Wspólne świętowanie Jeżyków i Sówek PDF Drukuj Email
niedziela, 17 kwietnia 2022 22:31, odsłon: 551

Tuż przed Wielkanocą, przedszkolaki z grup Jeżyków i Sówek, spotkały się by wspólnie spędzić przedświąteczny czas. Podczas różnorodnych zabaw muzyczno-ruchowych, śpiewania piosenek, recytacji wierszy oraz kreatywnego ozdabiania wielkiego jajka własnoręcznie wykonanymi pisankami, wszystkie dzieci razem ze swoimi paniami przeżyły wiele miłych wzruszeń. Była to również świetna okazja do wymiany doświadczeń oraz integracji środowiska przedszkolnego. Kolejnym, być może najważniejszym efektem spotkania, było wykonanie „mega dużej” pocztówki świątecznej z życzeniami dla całej społeczności przedszkolnej, od grup Jeżyków i Sówek – rzecz jasna!

Wesołych Świąt!!!

Bardzo dziękujemy mamie Julki J. za zorganizowanie kartonu do przygotowania naszej pocztówki.

Monika Szwarc i Jola Wołkowycka

Bożena Szokało-Jefimiuk , Kasia Culepa oraz Justyna Karpiuk, Ula Raczkowska,

Zdjęcia: Justyna Karpiuk i Joanna Siłkin

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grup Sówek i Jeżyków podczas wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych, recytacji wierszy oraz układania na sylwecie jajka kolorowych pisanek. Ostanie zdjęcia przedsztawiają wspólne zdjęcie wszystkich dzieci oraz wielką pocztówkę świąteczną.