Narada z dyrektorami w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
piątek, 15 kwietnia 2022 19:41, odsłon: 509

6 kwietnia 2022 r. pierwszy raz w naszym przedszkolu odbyła się narada z dyrektorami szkół i przedszkoli objętych nadzorem pedagogicznym Podlaskiego Kuratorium Oświaty. Spotkanie prowadziła starszy wizytator, pani Grażyna Czyżewska. Część artystyczną złożoną z wierszy, piosenek i tańców – głównie o tematyce wiosennej, przygotowały dzieci z grup: Żuberków i Jeżyków. Kolejnym, miłym, akcentem wydarzenia było wręczenie pocztówek świątecznych wszystkim, przybyłym do naszego przedszkola dyrektorów.

Jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi, że mogliśmy być gospodarzami tak ważnego spotkania.

Dorota Ewelina Durzyńska
Dyrektor Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika

zdjęcia: Ania Hałaburda i Jola Wołkowycka

Zdjęcia przedstawiają dyrektorów szkół i przedszkoli siedzących na sali podczas prezentacji części artystycznej przedszkolaków - Żuberków i Jeżyków. Ostatnie zdjęcie przedstawia wszystkich uczestników spotkania podczas pamiątkowej fotografii.