Słodki dzień u Zajączków PDF Drukuj Email
niedziela, 27 lutego 2022 21:51, odsłon: 551

I nie chodzi tu wcale o „tłusty czwartek”, ale o dzień pieczenia gofrów. W ramach tygodniowego projektu „Zawody naszych rodziców” Zajączki poznawały pracę kucharza. Tego dnia więc mieszaliśmy, dodawaliśmy, próbowaliśmy, aż powstały chrupiące gofry.  Nie była to wcale łatwa praca. Jako dodatek do pysznych gofrów  można było wybrać  bitą śmietanę, owoce, cukier puder oraz różne rodzaje konfitur.

Zajączki poznały pracę kucharza i przepis na wyśmienite gofry. Przy pomocy dorosłych, na pewno uda się je powtórzyć w domu.

Halina Pawluczuk, Ula Kiryluk, Anetta Trusiewicz – Kolinko

Na zdjęciach  - dzieci z grupy Zajączków podczas  przygotowywania i pieczenia gofrów. Kolejne zdjęcia przedstawiają wspólną ucztę własnoręcznie sporządzonych smakołyków.