Start Rok 2011/2012 Smocze zabawy w Przedszkolu Nr 3

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Smocze zabawy w Przedszkolu Nr 3 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 stycznia 2012 19:05, odsłon: 2895

0055_mini17 stycznia 2012r. w Przedszkolu Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Hajnówce odbył się bal karnawałowy poprowadzony przez aktorów białostockiego Teatru Conieco.

 Artyści przenieśli uczestników zabawy do smoczej krainy Smoków „Gburaka”, „Zgadulca” i podążającego ich śladami „Złotego rycerza”. Uśmiechy dzieci i rycerza pokonały zły humor „Gburaka” i wprawiły wszystkich w radosny nastrój…

Zabawa miała bardzo urozmaicony przebieg. Najmłodsi i starsi przedszkolacy co dwa tańce oglądali scenki teatralne z udziałem smoków i uczestniczyli w pełnych emocji smoczych konkursach (zwijania smoczych sznurówek, rozwiązywania smoczych zagadek o zimie, zbierania kwiatów dla księżniczek, wyścigach rycerzy na  konikach czy konkursie na najpiękniejszy taniec księżniczek ze „Złotym rycerzem”, po którym każda otrzymała od niego rycerskiego buziaka).
Prowadzący przy dźwiękach muzyki dyskotekowej, a także arabskiej, irlandzkiej, hip-hopowej, rockowej tańczyli z dziećmi pokazując rożne układy, a taniec-przytulaniec stał się okazją do zatańczenia z tym, kogo się najbardziej lubi…
To był świetny, atrakcyjny bal! Wszyscy bawili się wesoło i na pewno będą go długo wspominać. A rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie pięknych, balowych strojów dzieci!

autor: Joanna Ruszuk
foto: Emilia Rynkowska

 

Przyćmienie

Przyćmienie

Przyćmienie

Przyćmienie

Przyćmienie 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information