Jasełka w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
piątek, 24 grudnia 2021 14:35, odsłon: 660

W świąteczny czas wprowadziła nas grupa Jeżyków… Zimową aurę podkreślały piękne dekoracje. Dzieci poznały historię świętej rodziny, małego Jezuska aby potem przygotowywać się do Jasełek. 21 grudnia odbyła się premiera. Swoją obecnością zaszczyciły nas Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska i Pani Wicedyrektor Bogusława Wołodkiewicz. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wcieliły się w role: Marii i Józefa, aniołów, pastuszków oraz królów. Tańczyły, recytowały, śpiewały radosne kolędy, które niosły się po całym przedszkolu. Przedszkolaki za swój występ otrzymały gromkie brawa od swoich pań i gości.

Składamy najserdeczniejsze życzenia świąteczne do których dołączyła się również nasza Pani Dyrektor.

Dziękujemy rodzicom za przygotowanie uroczych strojów.

Justyna Karpiuk, Ula Raczkowska-Filinowicz i Jola Wołkowycka

zdjęcia: Jola Wołkowycka