Dzieci z naszego przedszkola ubrały choinkę przy Urzędzie Miasta PDF Drukuj Email
czwartek, 23 grudnia 2021 23:15, odsłon: 547

Już drugi raz nasze przedszkole przystąpiło do akcji ubierania choinek w Hajnówce. W związku z tegorocznymi obchodami 70-lecia nadania praw miejskich postanowiliśmy udekorować choinkę rosnącą przy Urzędzie Miasta. Do naszego przedsięwzięcia przystąpiły wszystkie, przedszkolne grupy. Dzieci wspólnie ze swoimi paniami przygotowały ozdoby wykorzystując różnorodne surowce wtórne: płyty CD, plastikowe butelki, żarówki i kapsle. Powstały przepiękne i bardzo pomysłowe dekoracje na choinkę.

16 grudnia przedszkolaki z grup: Lisków, Żubrów i Jeżyków miały okazję i przyjemność osobiście udekorować choinkę. Przy dużej i niezastąpionej pomocy pana Bogdana (bo bez wchodzenia na drabinę ani rusz…), delegacji rodziców z poszczególnych oddziałów przedszkolnych oraz rozbrzmiewającej melodii kolęd zadanie zostało wykonane.

Jesteśmy bardzo dumni z naszej, pięknej choinki. Cieszymy się, że choć odrobinę przyczyniliśmy się do upiększenia naszego miasta - Hajnówki.

Bardzo dziękuję wszystkim koleżankom za zaangażowanie oraz wszelką pomoc w organizacji przedsięwzięcia.

Koordynator działań: Jola Wołkowycka

zdjęcia: Ela Wołkowycka

Pierwsze zdjęcia prezentują ozdoby wykonane przez panie i dzieci z naszego przedszkola. Kolejne zdjęcia przedstawiają kolejne etapy ubierania choinki przy Urzędzie Miasta w Hajnówce. Ostatnie zdjęcie przedstawia grupowe zdjęcie wszystkich dzeci i pan przy ubranej choince.