Mikołajkowo i na sportowo w grupie Zajączków PDF Drukuj Email
niedziela, 12 grudnia 2021 19:37, odsłon: 569

Dzień 6 grudnia kochają chyba wszyscy: i mali i duzi. Mikołajki! – dzień pełen zabaw, radości, z odrobiną słodkości. W tym roku w grupie Zajączków Mikołajki obchodziliśmy bardzo aktywnie – uczestniczyliśmy w mikołajkowych zawodach sportowych. Do pokonania był tor przeszkód: wspinaliśmy się, czołgaliśmy przez tunel, masowaliśmy brzuszki na walcach, ale także skakaliśmy w workach, zgniataliśmy kule z gazet, bawiliśmy się z chustą animacyjną i nawzajem ciągnęliśmy na workach. Zabawa była przednia.

Tym bardziej, że po zawodach czekały na nas „kinder – niespodzianki”. Tego dnia jak najbardziej mogliśmy zjeść słodycze – zwłaszcza, że spaliliśmy mnóstwo kalorii. A potem zawitała do nas Pani Dyrektor – Dorota Durzyńska, która była prawdziwą Mikołajką w czerwono – białym stroju. Przyniosła nam mikołajkowe prezenty: czekoladki oraz podarowane przez zaprzyjaźnioną z nami Książnicę Podlaską – list od „Świętego Mikołaja” i  cudowne, pięknie ilustrowane książki do naszego kącika „Małego Czytelnika”. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Książnicy Podlaskiej – Beacie Zadykowicz i Pani Dorocie Szubzda za mikołajkowe upominki. Dzień był pełen wrażeń, a święta już tuż tuż…

Ula Kiryluk, Anetta Trusiewicz – Kolinko i Halina Pawluczuk

Opis galerii zdjęć

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Zajączków podczas zabaw mikołajkowych. Na pierwszych zdjęciach prezentowane są portrety dzieci z Mikołajem. Kolejne zdjęcia pokazują dzieci podczas zabaw ruchowych: pokonywanie toru przeszkód, wyścigi w workach, ślizgi na workach, zabawy z chustą i matą animacyjną. Ostatnie zdjęcia przedstawiają książki  - upominki dla dzieci oraz pamiątkowe zdjęcie ze wszystkimi paniami z grupy Zajączków oraz panią Dyrektor.