Rozgrzewająca herbatka w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
niedziela, 12 grudnia 2021 19:31, odsłon: 582

W naszej grupie zagościł już świąteczno - zimowy klimat. Białe ozdoby, unoszący się zapach pomarańczy nadzianych goździkami, w tle świąteczne utworu, a za oknami ulice i samochody pokryte śnieżnym puchem. Tak piękny czas motywuje nas do wspólnych spotkań wypełnionych niesamowitymi wrażeniami i atmosferą pełnej życzliwości i przyjaźni. Żeby jeszcze lepiej poczuć świąteczny nastrój nasza grupowa przedszkolna rodzinka na czele z Panią Dyrektor Dorotą Eweliną Durzyńską w roli Mikołajki i Panią Wicedyrektor Bogusławą Wołodkiewicz spędziła niezapomniany czas przy pysznych pierniczkach i pachnącej, zimowej herbatce.

A dodatkowego uroku dodały nasze mikołajkowe czapki. Pani Dyrektor przeczytała piękną opowieść „Nadchodzące Święta”, a dzieci z zaciekawieniem jej wysłuchały. Tego dnia nie brakowało również zabaw muzyczno - ruchowych i śpiewanych świąteczno - zimowych piosenek. Ten wyjątkowy dzień na długo zostanie w naszych sercach.

Dyrektor Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce -Dorota Ewelina Durzyńska,

Wicedyrektor - Bogusława Wołodkiewicz

Anna Hałaburda

Zdjęcia przedstawiają różne formy aktywności grupy Wiewióreczek podczas spotkania: tańczące dzieci do piosenek o tematyce świąteczno- zimowej, wspólne czytanie książeczki z Panią Dyrektor Dorotą Eweliną Durzyńską, popijanie zimowej herbatki.