Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, czyli „urodziny przedszkolaków” w grupie Sarenek! PDF Drukuj Email
czwartek, 23 września 2021 22:58, odsłon: 183

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego aż do starszaka, wszyscy świętują dzień przedszkolaka! 20 września w całej Polsce najmłodsze dzieci świętują Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Uroczystości w grupie Sarenek obfitowały w najróżniejsze zabawy muzyczno - ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej, zabawy z balonami. Dzieci chętnie brały udział w konkursach i grach sportowych. Było radośnie i kolorowo. Nie brakowało wesołego uśmiechu.

Na koniec każde dziecko otrzymało order Super Przedszkolaka i drobny upominek.

Drogie przedszkolaki! Jeszcze raz życzymy Wam, by każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł tylko radosne chwile.

 

Życzą Kasia Szerszunowicz, Angelika Koszel, Swietłanka Oleszow, Asia Siłkin, Ania Martyniuk

 

 

Opis galerii zdjęć:

Na zdjęciach widać dzieci z grupy Sarenek. Na pierwszych widać dzieci siedzące w kola na dywanie. Na następnych dzieci pokonują tor przeszkód, tańczą w parach z balonami, bawią się z chustą animacyjną oraz przechodzą pod liną. Ostatnie fotografie przedstawiają dzieci pozujące do pamiątkowego zdjęcia.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information