Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, czyli „urodziny przedszkolaków” w grupie Sarenek! PDF Drukuj Email
czwartek, 23 września 2021 22:58, odsłon: 533

Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się, od najmłodszego aż do starszaka, wszyscy świętują dzień przedszkolaka! 20 września w całej Polsce najmłodsze dzieci świętują Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Uroczystości w grupie Sarenek obfitowały w najróżniejsze zabawy muzyczno - ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej, zabawy z balonami. Dzieci chętnie brały udział w konkursach i grach sportowych. Było radośnie i kolorowo. Nie brakowało wesołego uśmiechu.

Na koniec każde dziecko otrzymało order Super Przedszkolaka i drobny upominek.

Drogie przedszkolaki! Jeszcze raz życzymy Wam, by każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł tylko radosne chwile.

Życzą Kasia Szerszunowicz, Angelika Koszel, Swietłanka Oleszow, Asia Siłkin, Ania Martyniuk

Na zdjęciach widać dzieci z grupy Sarenek. Na pierwszych widać dzieci siedzące w kola na dywanie. Na następnych dzieci pokonują tor przeszkód, tańczą w parach z balonami, bawią się z chustą animacyjną oraz przechodzą pod liną. Ostatnie fotografie przedstawiają dzieci pozujące do pamiątkowego zdjęcia.