Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Święto Wszystkich Przedszkolaków – tak Zajączki obchodziły Dzień Przedszkolaka PDF Drukuj Email
czwartek, 23 września 2021 08:51, odsłon: 172

Dwudziestego września to taki dzień, o którym pamiętają wszystkie przedszkolaki, bo to ich święto: Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w sali Zajączków fruwały dziś kolorowe balony, które dzieci z radością podbijały. Oczywiście tego wyjątkowego dnia zabawom i uciechom nie było końca. Maszerowaliśmy więc wspólnie w rytm hymnu każdego przedszkolaka pt. : „Jestem sobie przedszkolaczek”; śpiewaliśmy również doskonale nam znaną piosenkę: „Przedszkole drugim domem jest”. Nie mogło zabraknąć konkursów, rebusów i zagadek – dziś dotyczyły one nadchodzącej nowej pory roku: jesieni.

Odgadywaliśmy nazwy warzyw i owoców, z tych plastikowych - przygotowywaliśmy przyjęcie dla naszych lal. I każdy otrzymał tego dnia medal, a była to „Odznaka Wesołego Przedszkolaka”. Każdy bowiem o tym wie, ze w przedszkolu uczymy i bawimy się!

 

 

                                            Halina Pawluczuk, Anetta Trusiewicz – Kolinko, Ula Kiryluk

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information