Dzień Przedszkolaka w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
środa, 22 września 2021 20:01, odsłon: 499

„O jak przyjemnie i jak wesoło…” -  tak śpiewały dzieci z grupy Wiewiórek, świętując 20 września wyjątkowy dzień w życiu każdego przedszkolaka. Zuchy od samego rana z radością uczestniczyły w przygotowaniach związanych z uroczystością, przystrajając swoją salę. Już na początku każdy uczestnik został obdarowany ODZNAKĄ WESOŁEGO PRZEDSZKOLAKA za piękny uśmiech. Następnie uczestniczyliśmy w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej i kolorowych balonów. Tańczyliśmy do ulubionych utworów oraz śpiewaliśmy poznane przez nas piosenki. Kolejnym etapem było wykonanie pamiątkowego zdjęcia w foto ramce.

Dzieci na zakończenie kolorowały portrety przedszkolaków. Aby sprawić jeszcze więcej radości panie obdarowały Maluszki rozwijanymi gwizdkami.

Z okazji Dnia Przedszkolaka życzymy Wam Kochane Dzieci: wspaniałych przygód, mnóstwo radości i szalonych zabaw.

Życzą wszystkie panie z grupy – Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska, Wicedyrektor Bogusława Wołodkiewicz oraz panie: Ania, Monika, Lucynka i Ania.

Anna Hałaburda

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Wiewiórek podczas świętowania Dnia Przedszkolaka. Pierwsze zdjęcie prezentuje tablicę dekoracyjną z kolorowym napisem „Dzień Przedszkolaka”. Na następnych widzimy przedszkolaki podczas zabaw na macie i chuście animacyjnej. Kolejne fotografie ukazują indywidualne zdjęcia każdego dziecka w kolorowej foto-ramce oraz  kolorowanie przez nich  portretów. Ostatnie zdjęcie pokazuje siedzące przedszkolaki oraz panie.