Start Koło muzyczne DZWONECZKI

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Międzynarodowy Dzień Kropki w grupie Sówek PDF Drukuj Email
wtorek, 21 września 2021 21:48, odsłon: 11318

15 września na całym świecie jest obchodzony Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia dzieci, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się bawić. A punktem wyjścia do tych zabaw jest kropka.

W tym roku „The Dot Day” po raz pierwszy obchodzili najmłodsi adepci Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika. Dzieci najpierw poznały historię Vashti i zobaczyły, że kropka może być świetnym punktem wyjściowym do narysowania słońca, samochodu czy nawet statku. Następnie zaopatrzone w kolorowe kropki same tworzyły obrazy. Punktem kulminacyjnym było stworzenie techniką malowania paluszkiem, kolorowej tęczy.

 

Bożena Szokało-Jefimiuk, Monika Szwarc

Zdjęcia: Katarzyna Culepa, Marta Kowalska

 

 

 

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci w trakcie zabaw i prac plastycznych w trakcie obchodów Dnia Kropki. Pierwsze zdjęcia przedstawiają dzieci bawiące się kolorowymi kropkami. Na kolejnych zdjęciach widzimy dzieci podczas malowania paluszkiem kolorowej tęczy. Na ostatnim zdjęciu dzieci prezentują wykonane prace plastyczne.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information