Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Spotkanie adaptacyjne w grupie II PDF Drukuj Email
czwartek, 02 września 2021 22:15, odsłon: 437

Dnia 26 sierpnia w Przedszkolu nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika odbyły się zajęcia adaptacyjne w grupie II z udziałem rodziców. To ważne wydarzenie rozpoczęło się spotkaniem z Panią Dyrektor i Wicedyrektor przedszkola na starym skrzydle. Pani Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska oprowadziła rodziców z dziećmi po nowym skrzydle przedszkola. W sali został przedstawiony personel pedagogiczny i obsługowy, który obejmuje opiekę nad tą grupą.

Nasze spotkanie zaczęliśmy od zabawy ,,Morza, lądy i oceany" z wykorzystaniem folii malarskiej. Maluchy chętnie przechodziły przez tunel zrobiony z falującej folii. Ostatnią wspólną zabawą była zabawa ruchowa ,,Ciu ciu ła ". Na zakończenie spotkania maluszki otrzymały upominek w postaci medalu.

                           

 

Barbara Koźluk, Aleksandra Bobrowska, Agnieszka Filipiuk

zdjęcia: Monika Olesiuk

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information