Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zaproszenie do udziału w projekcie "Przedszkole bez barier" PDF Drukuj Email
środa, 11 sierpnia 2021 09:51, odsłon: 279

Serdecznie zapraszamy nauczycieli oraz rodziców / opiekunów prawnych dzieci uczęszczających do Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce do zgłaszania dzieci do udziału w projekcie „Przedszkole bez barier".

Celem projektu jest wsparcie rozwoju 80 dzieci w wieku przedszkolnym oraz 6 nauczycieli z miejscowości Hajnówka poprzez zapewnienie równego dostępu do edukacji przedszkolnej, wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej Przedszkola Nr 3 oraz Przedszkola Nr 5.

Zgłoszenia do udziału w projekcie będą przyjmowane w terminie do 19 sierpnia 2021 r. u Dyrektora Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce przy ul. Rzecznej 3 lub w Biurze Projektu, Urząd Miasta Hajnówka przy ul. Aleksego Zina 1, pokój 206 (II piętro), tel. 85 682-24-88.

Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji są zawarte w regulaminie: Regulamin rekrutacji

Dokumenty, które należy złożyć na etapie rekrutacji:
Formularz zgłoszeniowy dziecka z Przedszkola nr 3
Formularz zgłoszeniowy nauczyciela
Oświadczenie uczestnika projektu

Dyrektor Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika
Dorota Ewelina Durzyńska 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information