Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Zakończenie przedszkola w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
czwartek, 01 lipca 2021 23:12, odsłon: 388

25 czerwca sześciolatki z grupy Jeżyków uroczyście pożegnały przedszkole. Pierwszy raz uroczystość zorganizowana była na placu przedszkolnym, specjalnie na tę okoliczność udekorowanym kolorowymi balonami i dedykowaną „ścianką” z napisem „Żegnamy przedszkole”. W promieniach czerwcowego słońca przedszkolaki przedstawiły rodzicom część artystyczną. Był dostojny polonez, elegancki taniec baletowy w kole, szlachetny taniec barokowy w parach,  piosenki ilustrowane ruchem i gestami o zakończeniu przedszkola, wakacyjnych planach i wyśpiewane popisy w języku angielskim na ekstra dodatek! Dzieci recytowały również wiersze, które były kwintesencją podsumowania przedszkola – wspomnieniami przeżytych chwil, podziękowaniem za miły i pouczający czas ale też planami i wyobrażeniami co dalej czeka w szkole?

Na koniec wszystkie dzieci otrzymały z rąk Pani Bogusi, tym razem w imieniu Pani Dyrektor oraz nauczycielek oddziału Jeżyków dyplomy ukończenia przedszkola oraz pamiątkowe książki.

Powodzenia w szkole i super wakacji!

 

Jola Wołkowycka, Ula Kiryluk i Justyna Karpiuk

 

 

Opis galerii zdjęć:

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Jeżyków podczas uroczystości zakończena przedszkola odbywającej się na placu przedszkolnym. Piewrsze zdjęcia prezentują dzieci podczas tańców w parach, w kole oraz w trakcie recytacji. Kolejne zdjęcia ukazują moment wręczania pamiątkowych książek i dyplomów oraz na koniec wspólne zdjęcie wszystkich dzieci i pań.

 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information