„Mamo, mamo coś Ci dam…” - uroczyste spotkanie w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
niedziela, 30 maja 2021 22:35, odsłon: 673

Dzieci z grupy Wiewiórek już wiedzą, że najbliższe im sercu osoby, czyli najukochańsze Mamusie mają swoje Święto 26 maja. Przygotowania do tego Dnia rozpoczęliśmy już dużo wcześniej, niestety ze względu na sytuację pandemiczną nie mogliśmy zaprosić do przedszkola najważniejszych gości i podzielić się „na żywo” swoimi zdolnościami. Maluszki specjalnie na tę uroczystość pełni zapału i zaangażowania nauczyły się słów piosenki „Życzenia dla mamy” oraz płynące z serca wiersze. Każdy przedszkolak przygotował dla swojej Mamy własnoręcznie wykonaną niespodziankę - urokliwą laurkę z odbitymi dłońmi w kształcie kwiatka.

Cała grupa Wiewiórek wraz z paniami życzy wszystkim Mamusiom – zdrowia, czerpania jak najwięcej radości z życia i wszelkiej pomyślności!

Anna Hałaburda, Anetta Trusiewicz – Kolinko

Pierwsze zdjęcia to grupowe fotografie na tle dekoracji tematycznej. Następne fotografie prezentują portrety dzieci, trzymające w dłoniach papierowe serduszko z napisem – „Kocham Cię”.