Święto Rodziców w grupie Zajączków PDF Drukuj Email
niedziela, 30 maja 2021 22:20, odsłon: 687

26 maja obchodzimy Dzień Mamy a 23 czerwca Dzień Taty. W tym roku postanowiliśmy połączyć te dwa  przepiękne święta. W tak szczególnym dniu dzieci przygotowały mnóstwo niespodzianek dla swoich rodziców. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który został nagrany. Podczas występu przedszkolaki recytowały wiersz – „Mama, Tata mądre główki…”, śpiewały piosenki – „Jaki Dzień wesoły”, „I love my mummy” oraz zaprezentowały swoje umiejętności taneczne – „Poszło dziewczę po ziele”. Dzieci przygotowały również mały quiz. Rodzice wśród wielu obrazków musieli odnaleźć swoją rodzinę.

Mamy nadzieję, że filmowy prezent dostarczył  wielu pozytywnych wzruszeń, radości i uśmiechu.

Drodzy Rodzice z okazji Waszego Święta

przyjmijcie najlepsze życzenia:

zdrowia, spokoju, wytrwałości

oraz spełnienia marzeń.

Życzą Dyrektor Dorota Ewelina Durzyńska,

p. Kasia, p. Swietłanka,

p. Angelika. i p. Ania

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z nagrywania filmu.

Kasia Szerszunowicz, Swietłanka Oleszow

Zdjęcia: Angelika Koszel

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Zajączki. Na pierwszych zdjęciach widzimy dzieci  stojące w parach i tańczące. Na następnych przedszkolaki recytują wiersz, na kolejnych śpiewają trzymając balony. Na następnych dzieci śpiewają kolejną piosenkę. Na ostatnich zdjęciach widać dzieci pozujące do pamiątkowych zdjęć.