Rekrutacja uzupełniająca PDF Drukuj Email

Informacja o postępowaniu uzupełniającym

do Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Żubra Pompika w Hajnówce

na rok szkolny 2021/2022.

Dyrektor Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Żubra Pompika w Hajnówce
ogłasza nabór uzupełniający

na wolne miejsca w przedszkolu na rok szkolny 2021/2022
w dniach 04 – 18 maja 2021 r.

ZASADY postępowania uzupełniającego do przedszkola na rok szkolny 2021/2022
Postępowanie uzupełniające prowadzone jest dla kandydatów w wieku 3 – 6 lat.
Kandydaci zamieszkali w Hajnówce mają pierwszeństwo w rekrutacji uzupełniającej.
Kandydaci zamieszkali poza terenem  miasta Hajnówka oraz w wieku 2,5 lat mogą zostać przyjęci do przedszkola, jeżeli po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego przedszkole nadal dysponuje  wolnymi miejscami.
Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest dwuetapowo, w oparciu o kryteria o charakterze ustawowym i ustalone przez organ prowadzący.
W celu potwierdzenia spełnienia kryteriów do wniosku należy dołączyć wymagane dokumenty i oświadczenia.
Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych podaje się do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie listy w widocznym miejscu, w siedzibie przedszkola przy ul. Rzeczna 3  28 maja 2021 r.
Rodzice kandydatów, którzy zostaną zakwalifikowani do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 mają obowiązek podpisania oświadczenia o woli korzystania z usług przedszkola.

Termin podpisywania oświadczeń:  31 maja 2021r. – 7 czerwca 2021 r.

Podpisanie oświadczenia jest warunkiem przyjęcia kandydata do przedszkola.
Listy przyjętych i nieprzyjętych wraz z informacją o najniższej liczbie punktów, która uprawnia do przyjęcia do przedszkola oraz liczbie wolnych miejsc, którymi przedszkole dysponuje zostaną udostępnione 14 czerwca 2021 r.

Dyrektor Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w  Hajnówce
Dorota Ewelina Durzyńska

Załączniki: