„Kuźnia reklamy – Dlaczego kocham swoje miasto Hajnówkę?” PDF Drukuj Email
środa, 21 kwietnia 2021 20:17, odsłon: 804

„Kuźnia reklamy – Dlaczego kocham swoje miasto Hajnówkę?”

Zapraszamy do udziału w konkursie,

którego odbiorcami są dzieci i rodzice ze wszystkich hajnowskich przedszkoli.

Dyrektor Przedszkola:

Dorota Ewelina Durzyńska

Osoby koordynujące:

Justyna Karpiuk, Urszula Kiryluk,

Elżbieta Wołkowycka i Jolanta Wołkowycka

Cel konkursu:

·       Uczczenie obchodów 70 –lecia nadania praw miejskich Hajnówki

·       Zachęcenie dzieci i rodziców do czynnego zainteresowania się tematem swojego miasta

·       Inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki i innych, innowacyjnych rozwiązań wizualnego obrazu

Idea przedsięwzięcia:

Ukazanie wyjątkowości miasta Hajnówki, a w szczególności:

• Hajnówka- miastem wielokulturowości i bogatych tradycji,
  • Hajnówka - miastem o szczególnym położeniu -„Bramą do Puszczy     Białowieskiej”,
  • Hajnówka- miastem twórcy Żubra Pompika, pana Tomasza Samojlika,
  • Hajnówka- miastem miejsc znanych i tych mniej znanych,
  • Hajnówka– miastem…

Zasady konkursu:
1.    W terminie do 21 maja 2021r. należy wykonać „reklamę” Hajnówki w wybranej kategorii:

Plakat - reklama
•    format A1 ‒ 594 x 841 mm – wielkość minimalna,
•    technika dowolna - można wykorzystać zdjęcia, pocztówki, rysunki, wycinki z gazet itp. (bez użycia materiałów sypkich, kruchych i nietrwałych)
Prezentacja  PowerPoint  - reklama
•    15- 20 slajdów
Nagranie wideo - reklama
•    czas nagrania – 4 - 5 minut
2.    Konkurs jest przeznaczony dla dzieci i rodziców /opiekunów prawnych z hajnowskich przedszkoli
•    po 5 zgłoszeń z każdej placówki
•    docenione będą reklamy, ze wspólnym i zauważalnym  nakładem pracy dzieci i rodziców !
3.    Składanie prac konkursowych:
•    Plakaty - należy dostarczyć do Przedszkola Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce, ul. Rzeczna 3 w terminie do 21 maja 2021r.
•    Prezentacje PowerPoint i nagrania wideo należy wgrać na kanał YouTube na www.youtube.pl. i przesłać link do materiału na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

do 21 maja 2021r.
•    Prace konkursowe należy opatrzyć metryczką – Załącznik Nr 1 oraz dołączyć druk „Obowiązek informacyjny w związku z przetwarzaniem danych osobowych” – Załącznik Nr 2
4.    Osoba upoważniona do udzielania informacji na temat konkursu: Jolanta Wołkowycka, telefon 660732522, e-mail - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
5.    Konkurs rozstrzyga Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora.
6.    O wynikach konkursu, terminie i sposobie przekazania nagród laureaci zostaną powiadomieni pocztą e-mail lub telefonicznie.

Postanowienia końcowe
1.   Zgłoszenie prac do konkursu jest równoznaczne z przekazaniem praw autorskich do nich na rzecz Organizatora.
2.   Uczestnik konkursu oświadcza, że wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych przez Organizatora w celu: wyłonienia zwycięzcy i przyznania nagrody; umieszczenia danych w materiałach publikowanych przez Organizatora: na stronie internetowej Organizatora (www.przedszkole3.hajnowka.pl); promocji konkursu: wyeksponowania prac na wystawie w Hajnowskim Domu Kultury lub w innym, wybranym przez organizatora miejscu w Hajnówce.
3.    Uczestnik konkursu ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich weryfikacji.
4.    Organizator nie zwraca prac.
5.    W uzasadnionych przypadkach Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian do Regulaminu.

Załączniki: