Start Rok 2011/2012 Już zimowy nadszedł czas, a Mikołaj czeka nas!

Już zimowy nadszedł czas, a Mikołaj czeka nas! PDF Drukuj Email
piątek, 16 grudnia 2011 09:31, odsłon: 3409

0051_mini6 grudnia, to dzień oczekiwań wszystkich dzieci na Mikołajki. W naszym przedszkolu przygotowania do przyjścia Mikołaja trwały od pewnego czasu. Grupa sześciolatków przygotowywała niespodziankę dla wszystkich dzieci. Za wszystkie przewinienia małe i duże Mikołaja można przekupić oczywiście dobrym występem.

Po śniadaniu dzieci z wszystkich grup zebrały się w sali sześciolatków. Podczas śpiewu piosenki o Mikołaju dzieci usłyszały dźwięk dzwonków i do sali wszedł stary, zmęczony podróżą Mikołaj, Po powitaniu, starszaki przedstawiły Mikołajowi i pozostałym przedszkolakom teatrzyk „Królewna Gburka”, a na zakończenie wszystkie dzieci złożyły przysięgę, że będą bardzo grzeczne. W nagrodę za przedstawienie i obietnicę „grzeczności” Mikołaj poinformował, że szukając dzieci, worki z prezentami pozostawiał już w każdej sali.

Pani Krysia z trzylatkami zaprosiła Mikołaja do siebie, gdzie tańcom i popisom nie było końca. Po miłej wizycie pozostała radość z przyniesionych prezentów przez Mikołaja.

PS. Aurę zimową stworzyły dzieci z koła plastycznego Barwinek wraz z panią Jolą Wołkowycką i pani Kasią Androsiuk z grupy sześciolatków.

Małgorzata Reduch