Kolorowy tor przeszkód w grupie Wiewiórek PDF Drukuj Email
wtorek, 02 marca 2021 22:14, odsłon: 681

Zima małymi kroczkami nas opuszcza. Odczuwamy coraz większą temperaturę na zewnątrz, słońce zagląda przez szyby naszych okien, świergot ptaków wita nas częściej. Taka wspaniała aura zachęciła „Wiewióreczki” do ćwiczeń ruchowych pobudzających zmysły w ramach Innowacji pedagogicznej „SENSOprzedszkolaki”. Ćwiczyliśmy równowagę i koordynację podczas zabawy na kolorowym torze przeszkód, takich zajęć w naszej grupie jeszcze nie było.

Pierwszą przeszkodą były kolorowe wyspy kamienne i półjeżyki z kolcami, po których stąpaliśmy bez butów. Drugi etap to były skoki do szarfy. Następnie czekała na nas zabawa „Kolorowe stopy i ręce”. Trenowaliśmy również rzut do celu woreczkami. Najwspanialszą przeszkodą do pokonania był kolorowy tunel.

Podczas zajęć spożytkowaliśmy pozytywnie naszą energię oraz pobudziliśmy naszą wyobraźnię.

Anna Hałaburda

OPIS GALERII:

Na zdjęciu widzimy kolorowy tor przeszkód. Następne fotografie ilustrują pojedyncze osoby pokonujące przeszkody.  Następne zdjęcia przedstawiają wizerunek dzieci z grupy Wiewiórek przed kolor