Bezpieczne zabawy Sarenek PDF Drukuj Email
czwartek, 25 lutego 2021 07:52, odsłon: 602

W związku z coroczną akcją ,,Bezpieczne ferie zimowe” w grupie Sarenek odbył się cykl zajęć na temat zimowych zabaw dla przedszkolaków. Dzieci obejrzały uważnie bajkę ,,Zabawy na śniegu”, rozwiązywały zagadki, słuchały wierszy i opowiadań o tematyce bezpieczeństwo zimą. Ponadto przedszkolaki podczas spacerów w okolicy przedszkola chętnie bawiły się śniegiem pamiętając o zasadach bezpieczeństwa. Również na terenie przedszkola trwały radosne zimowe zabawy - śnieżki, anioły, bałwan!!!

Bogusia Wołodkiewicz, Ula Raczkowska- Filinowicz

zdjęcia: Monika Olesiuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci oraz panie z grupy Sarenek podczas zajęć edukacyjnych na temat bezpiecznych zabaw zimą. Dzieci na zdjęciach oglądają bajkę edukacyjną oraz wykonują pracę plastyczną. Na części zdjęć widać przedszkolaki bawiące się wesoło na śniegu.