Bal u Sarenek PDF Drukuj Email
czwartek, 11 lutego 2021 23:12, odsłon: 730

Dnia 12 lutego w grupie ,,Sarenek”odbył się bal karnawałowy. Swoją obecnością ucieszyła nas Pani Dyrektor Dorota Durzyńska. Dzieci wraz z Paniami pięknie udekorowały salę kolorowymi balonami i serpentynami. Tego dnia ,,Sarenki” przybyły do przedszkola poprzebierane i pełne energii. Bal rozpoczęliśmy zabawami z chustą animacyjną, które sprawiły dużo radości. Kolejną atrakcją były tańce wraz z ilustracją ruchową i taniec w parach do piosenki ,,Wesoły pląs”. Następnie każde dziecko mogło uczestniczyć w konkursach, które przygotowały Panie.

Odważniejsze przedszkolaki przebijały balony, w których były instrukcje do wykonania zadania. Konkurencją, która sprawiła wiele frajdy była zabawa ,,Ruchome krzesła” w której zwyciężył Bartek T. Na koniec był czas na tańce swobodne przy muzyce rozrywkowej.

Bogusia Wołodkiewicz, Ula Raczkowska-Filiowicz

zdjęcia: Monika Olesiuk

Opis galerii zdjęć

Zdjęcia przedstawiają dzieci oraz panie z grupy Sarenek podczas zabawy karnawałowej w sali. Wszyscy są przebrani w stroje karnawałowe, sala jest udekorowana balonami i serpentynami. Na końcowych zdjęciach dzieci pozują indywidualnie lub w parach na tle karnawałowej dekoracji na niebieskim tle napis ,,Bal karnawałowy”, dwa klauny oraz kolorowe balony. Ostanie zdjęcie przedstawia wszystkie dzieci, panie oraz panią Dyrektor Dorotę Durzyńską na tle tej samej dekoracji.