Jak bezpiecznie bawić się zimą? - Jeżyki to już wiedzą! PDF Drukuj Email
wtorek, 09 lutego 2021 23:53, odsłon: 603

Zima to wymarzony czas zabaw na śniegu, sankach i lodowisku. Jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo naszych najmłodszych, dlatego w trosce o nie panie z grupy" Jeżyków" zapoznały swoich podopiecznych z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas zabaw zimowych. Dzieci z zainteresowaniem słuchały pań, które z wykorzystaniem plansz i krótkiego filmu edukacyjnego przypomniały dzieciom jakie mogą być konsekwencje nieodpowiednich zachowań. Jeżyki chętnie brały udział w dyskusji i odpowiadały na pytania.

Na koniec  zajęć dzieci w zespołach wykonały pracę plastyczną dotyczącą ich ulubionych zabaw zimowych.

Ula Kiryluk i Justyna Karpiuk

zdjęcia: Justyna Karpiuk

Zdjęcia przedstawiają dzieci z grupy Jeżyków oglądające film edukacyjny o bezpieczeństwie podczas zabawach zimowych. Kolejne zdjęcia ilustrują dzieci podczas zajęć: zgłaszające się do odpowiedzi, wskazujące odpowiedni element,dopasowujące etykiety. Ostatnie fotografie przedstawiają dzieci wykonujące prace plastyczne przy stolikach.